Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно  до Закону України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних  осіб, їх об'єднань, юридичних осіб оприлюднюється розроблений управлінням економічного розвитку Южноукраїнської міської ради проект регуляторного акту – проект рішення виконавчого комітету Южноукраїнської  міської ради «Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.12.2016 № 310 «Про проведення конкурсу з призначення  управителя багатоквартирного будинку в місті Южноукраїнську».

Підставою для розробки проекту регуляторного акту є закони України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», від 20.05.2009 № 484 «Про затвердження Типового договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд», наказ Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг» та наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 року № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку».

 Проект разом з аналізом регуляторного впливу з 04.05.2018 оприлюднено на офіційному сайті міста Южноукраїнська за адресою www.yu.mk.ua, в міській бібліотеці  № 1, в бібліотеці  ПК «Енергетик». 

З проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися також в управлінні економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, за адресою: бульвар Цвіточний, 9,  тел. 5-57-78.

Термін, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту, складає 1 місяць з дня його оприлюднення на офіційному сайті міста  Южноукраїнська за адресою: www.yu.mk.ua.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту на офіційному сайті міста Южноукраїнська за адресою www.yu.mk.ua приймаються на адресу розробника: 55000, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 48, тел. 5-57-78, 2-11-24 факс 5-62-00.                                                                    

Читайте також

ОСІННІЙ ЯРМАРОК

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Шановні мешканці та гості міста Южноукраїнська! 10 листопада 2018  року  з 8-00 години...

Відбулася зустріч з міжнародними представниками Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На цьому тижні  відбулася зустріч керівників виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради,...

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.09.2018 по 30.09.2018 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання  рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні з...