AA

Перевірки об’єктів торгівлі щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах карантину в «червоній» зоні

На виконання доручень міської та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації, рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, доручень міського голови, доручень міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної  із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на адміністративній території Южноукраїнської міської територіальної громади фахівцями управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради спільно з представником Арбузинського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області здійснено перевірку об’єктів торгівлі на предмет дотримання карантинних  обмежувальних  заходів, спрямованих протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території Южноукраїнської міської територіальної громади.

09.11.2021 обстеженню підлягали наступні об’єкти:

Магазин «Добрий кошик» на вул. Дружби Народів, 44, магазин «Апельсин» на вул. Дружби Народів, 30/2, магазин «Везунчик» на вул. Дружби Народів, 17в, магазин «Форум+», магазин «Абсолют», ТОВ «Торговий дім копійка», магазин «Копійка», магазин «Везунчик», магазин «М’яско» на бул. Цвіточний, 6.

За результатами проведеного рейду встановлено, що суб’єкти господарювання - керівники торговельних об’єктів працюють з дотриманням карантинних обмежувальних заходів, а саме:

  • забезпечили персонал закладів медичними масками.
  • при вході в об’єкти торгівлі розмістили антисептики для відвідувачів.
  • на видному та доступному для відвідувачів місті  розміщено інформацію про заборону відвідування об’єкту без захисної маски, необхідності дотримуватись соціальної дистанції відвідувачів між собою (1,5 метри).
  • Контролюють допустиму кількість відвідувачів (з розрахунком одна особа на 10 кв.м. торговельної площі).

Представниками робочої групи проводиться роз’яснювальна робота, робляться зауваження особам що недотримуються карантинних обмежувальних заходів.

За результатами рейдів-обстежень складено відповідний акт.

 

Читайте також