AA

Павло Георгієв: «Жива робоча лікарня з гарним потенціалом»

Під час планового візиту начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв ознайомився з роботою Южноукраїнської міської лікарні, поспілкувався з виконуючим обов’язки головного лікаря, колективом закладу та перевірив умови перебування пацієнтів і надання їм медичної допомоги.

«На сьогодні Южноукраїнська міська лікарня – жива робоча лікарня з гарним потенціалом: кадри, обладнання, можливості. Та місце для вдосконалення роботи та підвищення кваліфікації залишається завжди», - підкреслив Павло Васильович.

Він переглянув відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, операційний блок.

 

Ознайомився з наявним обладнанням (колоноскопічна та лапороскопічна стійки, CPAP-система та інше) і готовністю медичного персоналу використовувати його у своїй роботі.

За кошти місцевого бюджету в 2017 році придбано VME-98, укомплектований відеоколоноскопом VME-1650 з відеоендоскопічною системою VME-2300, аспіраційним насосом та монітором, універсальний лазерний коагулятор, ультразвукову діагностичну систему DC-30, підігрівач інфузійної рідини FW-300 тощо.

За підтримки депутатів обласної ради придбано також два лікарняних ліжка Е-31 в комплектації та три лікарняних ліжка НВМ-2SM для відділення інтенсивної терапії.

Переглядаючи гінекологічне та пологове відділення, Павло Георгієв акцентував увагу медиків на необхідності осучаснення знань лікарів та середнього медичного персоналу, вдосконалення навичок – адже наявна матеріально-технічна база дозволяє розвиватися професійно.

 

Він переглянув оглядові кабінети, малу операційну, процедурний кабінет, індивідуальні післяпологові палати та поспілкувався з породіллями.

Значну увагу під час візиту начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації приділив і питанням готовності лікарні до сезонних захворювань (грипу та ГРВІ), наповненості відділень та оптимізації ліжкового фонду, що дає додаткову економію коштів та є раціональним рішенням.
Відвідуючи дитяче відділення, Павло Васильович особисто перевірив меню їдальні та дізнався у пацієнтів, чи задоволені вони харчуванням. Поспілкувався Павло Георгієв і зі старожилами відділення – завідувач Валерій Берест очолює відділення з моменту його заснування та має чималий досвід роботи, який передає наступним поколінням лікарів.

Южноукраїнська міська лікарня не є виключенням у питанні кадрового дефіциту в медичній галузі області. Заклад потребує 23 сімейних лікаря та 7 вузьких спеціалістів.

Серед питань, що потребують вирішення найближчим часом, відзначено  створення центру первинної медико-санітарної допомоги як юридичної особи для реалізації нових підходів фінансування первинного рівня місцевою громадою, а також передача відділення екстреної медицини на обласний рівень фінансування з 1 січня наступного року.

Начальник управління оцінив зусилля медиків щодо створення належних умов перебування пацієнтів, оглянувши бокси з новими матрацами, світлодіодними лампами, сантехнікою.

 

 

 

 

 

 

 

Павло Георгієв також поспілкувався з представниками департаменту соціальних питань та охорони здоров’я м. Южноукраїнська, обговорив з виконуючим обов’язки головного лікаря Іриною Доценко готовність закладу до реформування медичної галузі.

 

За підсумками планового візиту та розглянутих питань начальником управління надано консультації щодо подальшого вдосконалення роботи закладу охорони здоров’я.

 

 

Читайте також

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня»

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Пор...

Шановні мешканці міста!

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

У липні розпочинається важливий етап трансформації системи охорони здоров’я. Перші комунальні...

Поліклініка без черг

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Шановні мешканці міста! У 2018 році стартувала перша хвиля медичної реформи, а саме перехід до но...

Профілактика кору

Южноукраїнський міськрайонний відділ лабораторних досліджень

З початку 2018 року відбувається активізація епідемічного процесу  захворюваності на кір в Мико...

Небезпека від кліщів

Южноукраїнський міськрайонний відділ лабораторних досліджень

В  місті щорічно реєструється значна кількість нападу кліщів. Щорічно з початку квітня кліщі пр...