Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Отримали гуманітарну допомогу
AA

Отримали гуманітарну допомогу

10 червня Южноукраїнський міський центр соціальних служб отримав від  Відокремленого підрозділу Міжнародної організації  ФЕМІЛІ ХЕЛС ІНТЕРНЕЙШНЛ В УКРАЇНІ (FHІ 360) гуманітарну допомогу у виді наборів гідності для жінок репродуктивного віку,  літніх жінок та  чоловіків. Ця допомога стала можливою у межах Програми гуманітарної допомоги Україні (UHARP) за фінансової підтримки USAID/BНА (Агенства США з міжнародного розвитку /Бюро гуманітарної допомоги) з урахуванням  партнерських дружніх стосунків між організацією та центром соціальних служб, що розпочалися у 2023 році. 

Дані набори (200 шт.) передбачено для осіб, які постраждали від домашнього насильства й опинилися у складних життєвих обставинах у наслідок війни   та учасникам тренінгової програми «Залишитися в ресурсі на роботі і вдома», яку представники організації «FHI 360» впровадили у 2023 році для працівників допоміжних професій з метою підтримки їх емоційного здоров’я.

 

Читайте також

Ти як? Інформаційна гігієна

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...

Увага ветеранам!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...

​​​​​​​Соціальні послуги для полонених, цивільних, яких незаконно утримує агресор, звільнених з полону та членів їхніх родин: як можна отримати?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...