Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Освітяни громади відчувають підтримку держави
AA

Освітяни громади відчувають підтримку держави

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «НР» та «Microsoft» закладам освіти Южноукраїнської міської територіальної громади передано 62 ноутбуки для забезпечення роботи педпрацівників.

Надана комп’ютерна техніка призначена для організації освітнього процесу, зокрема, дистанційного навчання у закладах освіти. Ноутбуки допоможуть педагогічним працівникам створювати належні умови для розвитку та навчання дітей в умовах війни.

Під час передачі ноутбуків був присутній заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Горностай, який звернув увагу на те, що попри війну, педагоги нашої громади продовжують освітній процес та несуть знання дітям і подаровані ноутбуки допоможуть їм зробити дистанційне навчання у закладах освіти більш якісним та доступним.

Слід зазначити, що це не перший внесок з боку держави в матеріально-технічний стан закладів освіти. Протягом 2022 року така кампанія проходила двічі.

 

 

Читайте також

Діти дітям

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Колективи закладів освіти Южноукраїнської територіальної громади  не припиняють займатися волон...

Наша сила – в єдності!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

Якщо людина не намагається зробити більше ніж вона може, то їй ніколи не зробити все те,...