AA

Обласна Акція читання у дитячій бібліотеці

2 квітня виявилось багатим на визначні події: Міжнародний день дитячої книги, день народження дитячого письменника короля казок Г.К. Андерсена, та проведення обласної літературної акції: день читання «Читаємо твори Ю.П. Чеповецького», присвяченої 100-річчю від дня його народження. 

Відомий драматург, автор дитячих книжок і «дорослих» віршів, який написав сценарії і пісні для улюблених мультфільмів - «Пригоди капітана Врунгеля», «Доктор Айболить», останні роки життя прожив в Чикаго, але ностальгія за розумінням, за чуйною розумною аудиторією завжди вабила його до України. 

Міська бібліотека для дітей долучилася до проведення обласної літературної акції і запросила своїх читачів на день читання «Читаємо твори Ю.П. Чеповецького».

Бібліотекарі ознайомили дітей з цікавими фактами біографії талановитого письменника, який весь свій талант присвятив дітям. Мало хто вмів так життєрадісно творити, жити, писати, жартувати, як це вдавалося Юхиму Петровичу Чеповецькому.

Присутні на заході переглянули зворушливий документальний фільм «10 минут из 94-лет жизни» знятий про нього його сином, який жалкував, що не почав знімати батька раніше. 

Маленькі глядачі дивилися уважно і реагували чудово, переглядаючи мультфільм «Непосида, М’якуш і Нетак», який знято за однойменним твором Юхима Петровича.

Атмосфера заходу була проникнута яскравим почуттям гумору, зарядивши присутніх веселим позитивним настроєм, тому що твори Чеповецького про силу добра і дружби, які допомагають дітям стати кращими, адже і сам письменник так і не подорослішав в найкращому розумінні цього слова.

Книги, написані автором для дітей півстоліття назад, перевидаються і на рідній Україні, і за її межами, а це значить, що читачам, як і раніше, потрібні мудрі добрі казкарі, один з яких - письменник Юхим Чеповецький.

 

 

Читайте також

Пустіть Маланку до хати

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Напередодні Старого Нового Року, 13 січня, учасники Панкратівського сільського клубу завіт...

Щедрівки у виконкомі

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Відпочивальники комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговуванн...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради