Обговорені перспективи співпраці с керівниками ОСББ

Днями Южноукраїнським МЦЗ спільно з Громадською організацією «Агентство економічного розвитку» була проведена зустріч з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Мета заходу – інформування роботодавців про можливості та послуги державної служби зайнятості, розширення співпраці, підвищення ефективності надання послуг.

Учасники заходу ознайомились зі спектром послуг, що надаються службою зайнятості, її пріоритетними напрямками роботи та першочерговими завданнями. Було наголошено, що служба зайнятості  має значні можливості для забезпечення роботодавців найповнішою інформацією про шукачів роботи, підбору персоналу на підставі професійної діагностики, організації оперативного професійного навчання претендентів на роботу як у навчальних закладах, так і безпосередньо у роботодавця. Особлива увага була приділена питанню  компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних осіб на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності.

Присутнім на зустрічі було презентовано нові технології, які служба зайнятості розпочала використовувати в своїй роботі для більш доступної та ефективної взаємодії між здобувачем роботи та роботодавцем: відеорезюме безробітного та онлайн – співбесіда.

Окрема увага була приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО, адже ця  категорія безробітних  потребує особливої уваги з точки зору адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

Проведений захід став ще однією нагодою наголосити на перевагах,  що надають роботодавцям тісні зв’язки зі службою зайнятості,  навести приклади успішної співпраці.

 

 

Читайте також

Директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько назвав основні пріоритети діяльності служби зайнятості на 2018 рік

Южноукраїнський міський центр зайнятості

Протягом 2017 року на Миколаївщині зменшилась кількість безробітних на 2,7 тис. осіб у порівнянні з...

В Южноукраїнському міському центрі зайнятості підбили підсумки роботи за 2017 рік та позначили пріоритети на 2018 рік

Южноукраїнський міський центр зайнятості

Ситуацію на ринку праці Южноукраїнська не назвеш простою, адже вона напряму залежить від економічних...