Оберти кольорових граней

24 березня в актовій залі загальноосвітньої школи №4 відбувся ІV Міжрегіональний чемпіонат по Спідкубінгу. Учасники чемпіонату заздалегідь знали про його проведення, а тому змогли якісно підготуватись. Почесним гостем заходу був з міста Києва, учасник телешоу «Україна має талант!» Роман Остапенко. Він разом із 3-кратним чемпіоном із Южноукраїнська Микитою Свінтицьким показав учасникам і усім присутнім майстер-клас. Слід відмітити, що Микита зняв свою кандидатуру із учасників, так як у нього залишились майже непереборні шанси на чергову перемогу, таким чином вивільнивши простір для боротьби інших «сильних» гравців.

Цього року серед учасників були гості із Арбузинки, Вознесенська, Миколаєва. Координатором заходу була методист Консалтингово-методичного освітнього центру Кравченко Н.В. Журі залишилось незмінним – методист Горкольцева Т.Я та представник управління молоді спорту та культури Шекерська А.О. Паралельно з визначенням кращого спідкубера  відбувався і конкурс краще фото у номінації «ФотоКуб»; рішенням журі І місце із своєю фотороботою зайняв Тимко Ярослав – ЮЗШ №1, ІІ місце - Шкепаст Марк – ЮЗШ №4, ІІІ місце – не присуджувалось. А кращими спідкубероми  у цьому році стали:

         ЧЕМПІОН – Білохатюк Артем, 6-А клас, ЗОШ І-ІІІст. №50, м. Миколаїв  з результатом 23,1с.

         ІІ-а швидкість – Донцов Ігор, 11-А клас, Гімназія №1, м. Южноукраїнськ з результатом 24,9с.

         ІІІ-я швидкість – Самасьонок Богдан, 11-Б клас, ЮЗШ №3,  м. Южноукраїнськ з результатом 25,0с.

У рамках Южноукраїнського  альянсу  спідкубінгу на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини»  відбувся міський турнір  «П’ятнашки-2017», у якому взяли участь вихованці старших груп дитячих садків  та учні  І –х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.  На міський турнір прибули  переможці  півфіналів, які проходили у навчальних закладах.  Учасниками турніру стало 12 дітей, з яких 9 змагались  у номінації «Настільна гра», 3-є учасників боролись за перемогу у номінації «Он-лайн-гра». З вітальними словами та побажаннями успіху до дітей та дорослих звернувся президент Южноукраїнського альянсу спідкубінгу Юрій Сінчук.

У результаті змагань переможцями стали:

         Радченко Віолетта -  учениця ЮЗШ №4,  у номінації «Настільна гра» -  з результатом 36,0с. 

         Міряков Данило - вихованець ДНЗ №6, у номінації «Он-лайн-гра» -  з результатом 55,0с.   

Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, переможці – нагороджувальні плакетки та цінні подарунки. Також було розігране «випадкове місце»: щасливим володарем мобільного телефону став Сьомочкин Данило, ЮЗШ №3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Реформи в Южноукраїнську

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Усім відомо, що держава стала на шлях реформування. Пенсійна, судова, освітня, медична – це пе...

Робіть добро – це просто!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

«Добро – це сонце, яке зігріває душу» А.Грін Українцям завжди була притаманна...

Добридень, школо!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Знову осінь…На землю впав перший пожовклий листок, розцвіли осінні квіти – айстри. як в...

З Днем знань!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

            Дорогі друзі! Від імені Южноукраїнськ...