AA

Навчання медичного персоналу

З 4 червня в Україні розпочався перехідний період впровадження електронних лікарняних. Цей процес триватиме до 31 серпня, згідно з наказом МОЗ від 1 червня 2021 року № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки». Медичний висновок про тимчасову непрацездатність - це перший та найголовніший електронний документ, з якого і починається процес формування електронного лікарняного. 

Медичні висновки про тимчасову непрацездатність зобов’язані формувати заклади охорони здоров’я та фізичні особи-підприємці, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та здійснюють експертизу з тимчасової втрати працездатності. Незалежно від того, чи має заклад договір з Національною службою здоров’я України.  

Тому від сьогодні в КНП «Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні» спеціаліст Simplex-Med почав проводити навчання медичного персоналу щодо формування висновків про тимчасову непрацездатність. Формат навчання для кожного лікаря індивідуальний, при якому є можливість пропрацювати досконально кожне питання та закріпити матеріал.

 

Читайте також

До уваги мешканців міста!

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Шановні жителі  міста Южноукраїнськ! 21 жовтня 2021 року на базі жіночої консультації КНП &l...

Висловлення подяки депутатам Южноукраїнської міської ради за матеріальну благодійну допомогу

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Адміністрація КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» висловлює подяку...