Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | «Наш пріоритет – перехід на альтернативне опалення», - Олексій Савченко
AA

«Наш пріоритет – перехід на альтернативне опалення», - Олексій Савченко

Перехід на альтернативне опалення дозволить вирішити проблеми з теплопостачанням та зекономити значні фінансові ресурси, вважає голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. Про це він розповів в ефірі одного з місцевих телеканалів.

Так, очільник області наголосив, що завдяки проведеній роботі опалювальний сезон 2018/2019 на Миколаївщині почнеться вчасно. В той же час, він вважає не доцільним щороку витрачати зайві кошти на поточний ремонт опалювальних мереж та відновлення дорожнього покриття.

«Продовж двох років я постійно наголошую, максимально де тільки можна йдіть по принципу альтернативного опалення. Це реальні речі, які сьогодні працюють», - зазначає Олексій Савченко.

Голова облдержадміністрації відмітив, що ряд компаній, в тому числі з місцевих готові співпрацювати з органами влади та місцевого самоврядування.

«Все, що треба зробити – відкинути особисті амбіції і подбати про людей», - наголосив голова ОДА.

Читайте також

З жовтня 2020 року при облдержадміністрації запрацювала робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації фермерами податкових накладних

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації

До основних завдань робочої групи входять: сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні про...