AA

Надходження та використання бюджетних коштів за період з 20.04.2018 по 26.04.2018

За відповідний період до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 7 344,3 тис.грн., із них: 2 314,8 тис.грн. – надходження податку на  доходи  фізичних осіб та 4 298,2 тис.грн. – земельного податку.

З міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 13 447,9 тис. грн. з них на: виплату заробітної плати, відпускних, матеріальних допомог та розрахункових з нарахуваннями – 1 412,3 тис.грн., оплату енергоносіїв – 479,5 тис.грн., продукти харчування – 129,5 тис.грн., медикаменти – 15,9 тис. грн., а також на інші видатки – 8 240,1 тис.грн., а саме на: придбання: будівельних матеріалів, бланків, журналів, дипломів, гелієвих кульок, маршрутизаторів, тіньової сітки, телевізорів, бас-гітари, цифрового фотоапарата, спортивного тренажера. Також на: послуги з: зв’язку, інтернету, охорони громадського порядку, технічного обслуговування: автомобілів, пожежної сигналізації, оргтехніки, електричного обладнання та інженерних мереж, ремонт та заправку картриджів, попередню оплату на поточний ремонт ЦСПР, експлуатаційні витрати, фінансову підтримку громадських організацій, курси навчання володіння моторним човном, утримання об’єктів благоустрою та поточний ремонт кабельних мереж вуличного освітлення, забезпечення ліками ветеранів ВВВ, стипендію, одноразову допомогу на виконання депутатських повноважень та громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, поточний ремонт сцени, проведення технічного обстеження будівельних конструкцій школи №3, авторський нагляд за об’єктами, попередню оплату та за виконані роботи по капітальному ремонту ліфтів в житлових будинках,

За  рахунок  коштів  субвенцій  з  державного  та обласного бюджетів проведено видатки в сумі 3 170,6 тис.грн., а саме на: виплату заробітної плати з нарахуваннями за рахунок освітньої субвенції в сумі 1 412,3 тис.грн. та медичної субвенції - 424,4 тис.грн.; придбання бланків та миючих засобів, відрядження працівників, діагностика транспортних засобів за рахунок залишку медичної субвенції в сумі 7,2 тис.грн.; надання пільг та субсидій на оплату ЖКП окремій категорії громадян в сумі  1 258,9 тис.грн., інші субвенції з обласного бюджету – 67,8 тис. грн.

 

Читайте також