AA

Надходження та використання бюджетних коштів за період з 04.06.2018 по 07.06.2018

За відповідний період до загального фонду міського  бюджету  надійшло  податків  і  зборів  у  сумі 9 427,6 тис.грн., із них:  9 195,5 тис.грн. – надходження податку на  доходи  фізичних  осіб та  16,3  тис.грн. – земельного податку.

З міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 11 689,3 тис.грн. з них на: заробітну плату з нарахуваннями – 2 431,8 тис. грн., продукти харчування – 31,3 тис. грн., енергоносії – 148,0 тис. грн.. А також інші виплати в сумі 2 247,0 тис. грн. на придбання: табличок з пожежної безпеки, запчастин та комплектуючих до автомобіля, гойдалки, шведської стінки, штампів, будівельних матеріалів, паперу, канцтоварів, господарських товарів, спортивного інвентарю, передплату періодичних видань на друге півріччя 2018 року; на послуги з: вивозу сміття, експлуатації інженерних та електромереж, користування захищеним каналом, техобслуговування пожежної системи, охорони, зв’язку, банку, ремонту та техобслуговуванню техніки, охолоджуючих установок, перевірки технічно-справного стану автотранспорту, медогляду водіїв, обрізання сухого гілля, висвітлення діяльності виконавчих органів ради та депутатської діяльності; відрядження на змагання; відшкодування лікарських засобів хворим на окремі види захворювань; матеріальні допомоги: на виконання депутатських повноважень, демобілізованим учасникам АТО, на поховання, інвалідам, малозабезпеченим громадянам; пільги на житлово-комунальні послуги учасникам АТО; безкоштовний проїзд пільговій категорії громадян на спеціальних (дачних), міських та приміських маршрутах автомобільним транспортом; виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту системи автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в центрі соціально-психологічної реабілітації; за виконані роботи з капітального ремонту 1-го ліфта в житловому будинку за адресою вул.Дружби Народів, 33 п.5з урахуванням технічного нагляду; за виконані роботи з будівництва системи відеоспостереження в місті, на монтаж та налагодження обладнання серверної,  станційні споруди, сереверна за адресою: б-р Цвіточний, 9-А .   

За   рахунок   коштів  субвенцій  з  державного та обласного бюджету проведено видатки в сумі  6 831,2 тис. грн., а саме на: відпускні з нарахуваннями за рахунок освітньої субвенції в сумі 1557,8 тис. грн.; заробітну плату з нарахуваннями – медична субвенція в сумі 1 723,8 тис. грн., відшкодування вартості наркотичних засобів за рахунок залишку медичної субвенції в сумі 4,8 тис. грн.; виплату допомог: сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям,  допомоги по догляду за інвалідами І-ІІ групи внаслідок психічного розладу, тощо в сумі 3 061,5 тис. грн.; пільги з житлово-комунальних послуг окремій категорії громадян та субсидії населенню – 335,7 тис. грн.; відшкодування лікарських засобів для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет та окремих захворювань в сумі 47,9 тис. грн.; виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" в сумі 48,1 тис. грн.; оплату кредиторської заборгованості за виконані роботи з поточного ремонту внутришньоквартального проїзду житлового будинку за адресою: б-р.Курчатова,3 за рахунок субвенції зони спостереження – 39,0 тис. грн.; щомісячну матеріальну допомогу дітям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення одержаних при виконанні службових обов’язків під час участі в АТО та щомісячну матеріальну допомогу учасникам бойових дій у роки Другої світової війни за рахунок обласної субвенції в сумі 12,6 тис. грн.

Читайте також