Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На ЮУАЕС триває виробнича практика ліцеїстів
AA

На ЮУАЕС триває виробнича практика ліцеїстів

На ЮУАЕС проходять практику учні Южноукраїнського професійного ліцею. Майбутні електрозварники та слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів знайомляться з виробничим процесом в автотранспортному господарстві (АТГ).

Южно-Українська АЕС дбає про оновлення та зміцнення кадрового потенціалу, тож одним із пріоритетних напрямів соціальної діяльності є практика майбутніх шукачів роботи - студентів профільних вишів та учнів Южноукраїнського професійного ліцею. «Попри повальну роботизацію та діджиталізацію робітничі спеціальності залишаються в тренді. Попит на компетентних фахівців є на багатьох підприємствах, тож професії слюсарів та електрозварників є перспективними. Переконаний, що для успішного працевлаштування необхідні не тільки хороші теоретичні знання, але й практичний досвід», - каже учень Южноукраїнського професійного ліцею Володимир Міліневський.

Для інтегрованої групи електрозварників та слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів це перше знайомство з підприємством. Практикантів навчають у реальних виробничих умовах, у ремонтних дільницях АТГ. В автотранспортному господарстві вже не перший рік приймають ліцеїстів на виробниче навчання. Досвідчені наставники кажуть, що тямущих практикантів можна побачити одразу, адже вони тягнуться до знань і проявляють ініціативу. «Ми вчимо не тільки ремонтувати автомобільну техніку, а й комунікувати в колективі, працювати в команді. Крім того, молодь треба навчити виробничій дисципліні», - зазначає майстер ремонтної служби АТГ ЮУАЕС Віктор Рибін.

Практика учнів Южноукраїнського ліцею триватиме понад місяць. За цей час вони не тільки отримають перший практичний досвід, ознайомляться з підприємством, але й зрозуміють - чи до душі їм обрана професія.

 

Читайте також