Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На ЮУАЕС розпочали кампанію медичного страхування
AA

На ЮУАЕС розпочали кампанію медичного страхування

На Южно-Українській АЕС стартувала кампанія добровільного медичного страхування (ДМС) на 2022 рік. За спільним рішенням адміністрації та профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» вона проводиться на умовах компенсації річного внеску за поліс.

Цього року розмір матеріальної допомоги, що надається персоналу підприємства, складає 9 тисяч гривень; гроші перерахують за обраний медичний пакет. Власним коштом працівники атомної станції сплатять тільки податок на прибуток у розмірі 19,5%.

«Медичні пакети, які страхові компанії пропонують атомникам, унікальні. Вони розроблялись індивідуально для НАЕК «Енергоатом» з урахуванням висунутих вимог. Ми не пропагуємо якусь конкретну компанію для укладання договору. Ключовий меседж – страхуватися потрібно, адже це захист кожного у разі проблем зі здоров’ям», - каже начальник відділу охорони здоров’я ЮУАЕС Галина Хмілєвська.

Традицію корпоративного захисту в Енергоатомі підтримують з 2020 року. У компанії вважають, що збереження здоров’я співробітників – це важливий фактор соціальної підтримки та забезпечення ефективності виконання виробничих завдань. Наявність страховки гарантує можливість отримати невідкладну, стаціонарну, амбулаторно-поліклінічну допомогу. У 2021-му тільки для компенсації страхових платежів працівникам Южно-Української АЕС було витрачено понад 51,5 мільйона гривень.

Усю необхідну інформацію про оновлені медичні пакети викладено в комп’ютерній мережі підприємства. Алгоритм дій – як застрахуватися й отримати компенсацію страхового внеску – надіслано працівникам в електронні скриньки.

Читайте також