Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На ТГАЕС триває підготовка до пуску третього агрегату - виконується чистка порогів аванкамери водоприймача
AA

На ТГАЕС триває підготовка до пуску третього агрегату - виконується чистка порогів аванкамери водоприймача

У рамках підготовки до пуску третього гідроагрегату на Ташлицькій ГАЕС проводять чистку порогів аванкамери водоприймача. Роботу виконує «Арсенал-Буд Монтаж». Ця компанія постійно працює на аналогічних об’єктах, тож досвіду вистачає.

Водолази вилучили з води вже більше 30 тонн каміння, яке за багато років накопичилось у місцях без турбулентності та поросло ракушняком. Якщо його не прибрати, є ризик, що під час пускових операцій та подальшої експлуатації агрегату воно потрапить до аванкамери та пошкодить обладнання. Попередньо на об’єкті працювали штатні вололази Каскаду ГЕС-ГАЕС. Вони провели планові обстеження гідроспоруд, щоб оцінити їх стан.

«З погодою для виконання водолазних робіт пощастило. У вітряні дні через парусність бота проводити чистку порогів аванкамери було б набагато важче», - зазначив власник «Арсенал-Буд Монтаж» Вячеслав Левицький. Він підкреслив, що наразі виконано приблизно 25% від запланованого.

Читайте також