Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На Миколаївщині стартують підсумкові засідання рад Регіонального розвитку в районах області
AA

На Миколаївщині стартують підсумкові засідання рад Регіонального розвитку в районах області

Цього тижня в усіх районах Миколаївської області, в рамках підготовки до підсумкового засідання загальнообласної Ради регіонального розвитку, проходитимуть підсумкові засідання Рад регіонального розвитку, під час яких будуть сформовані перспективні плани розвитку на наступні три роки.

 

«Проведення місцевих рад регіонального розвитку. Це продовження великої системної роботи, яку розпочали за доручення Президента України Петра Порошенка у минулому році. Ставимо за мету створити перспективний план розвитку області на найближчі три роки. Під час місцевих рад зберемо проекти, що увійдуть в План і далі захищатимемо їх перед керівництвом держави. Сьогодні кожна громада Миколаївщини долучилась до цієї роботи, адже всі розуміють, що реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, дає величезні можливості і їх можна і треба використовувати. Я підтримую переконання Президента України, що саме люди на місцях повинні визначити основні напрямки розвитку своїх громад і потім, маючи чітко прописані програми, питати з влади їх виконання. Закликаю усіх в районах – представників бізнесу, громадськість, членів громад активно долучатися до цього процесу, бо саме ваші ідеї повинні стати основою розвитку нашого регіону на найближчі роки», - зазначає голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Графік проведення: 
12 лютого 10.00 год - Миколаївський район 
12 лютого 13.00 год - Березанський район 
12 лютого 12.00 год - Кривоозерський район 
12 лютого 14:00 год - Врадіївський район 
12 лютого 10.00 год - Вознесенський район 
12 лютого 13.00 год - м. Южноукраїнськ 
12 лютого 13.00 год - Єланецький район 
12 лютого 10.00 год - Очаківський район 
13 лютого 10.00 год - Веселинівський район 
13 лютого 14.00 год - Доманівський район 
14 лютого 10.00 год - Вітовський район 
14 лютого 13.00 год - Новоодеський район 
14 лютого 11.00 год - Братський район 
14 лютого 14.00 год - Арбузинський район 
14 лютого 10.00 год - Баштанський район 
14 лютого 13.00 год - Казанківський район 
15 лютого 12:00 год - Первомайський район, м.Первомайськ 
15 лютого 10.00 год - Снігурівський район 
15 лютого 13.00 год - Березнегуватський район

Наступним етапом стане погодження плану розвитку Миколаївщини на загальнообласному засіданні Ради регіонального розвитку і захист складеного перспективного плану на три роки перед Президентом і Урядом.

http://www.mk.gov.ua

 

 

Читайте також

З жовтня 2020 року при облдержадміністрації запрацювала робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації фермерами податкових накладних

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації

До основних завдань робочої групи входять: сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні про...