Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Миколаївська обласна служба зайнятості долучилася до реалізації регіонального проекту «Інтенсифікація міжвідомчого співробітництва на шляху до інклюзії в Миколаївській області»
AA

Миколаївська обласна служба зайнятості долучилася до реалізації регіонального проекту «Інтенсифікація міжвідомчого співробітництва на шляху до інклюзії в Миколаївській області»

Нещодавно в Миколаївському ОЦЗ відбувся професійний стек служби зайнятості та обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Створений простір забезпечить інтеграцію кадрів в освітні установи, де виникає потреба психолого – педагогічного супроводу дітей з особливими потребами.

Під час заходу Василь Шуляр, директор МОІППО, презентував можливості інклюзивно – ресурсного центру №1, а також підняв актуальні проблеми підбору кадрів в інклюзивному середовищі ресурсних центрів. Дмитро Оборонько, директор МОЦЗ, запропонував вирішення проблем підбору кадрів в освітнє інклюзивне середовище області.

«Служба зайнятості – це платформа, яка націлена на вирішення проблем ринку праці. Кадри, якими ми забезпечимо освітнє середовище, допоможуть ввести дітей з особливими потребами в регулярний процес навчання із збереженням почуття соціальної захищеності. Зараз по області шукають роботу понад 300 організаторів освітнього процесу. Тому інклюзивні центри Миколаївщини будуть забезпечені кваліфікованими кадрами» – зазначив  Дмитро Оборонько.

Василь Шуляр акцентував увагу на завданнях, які стоять перед асистентами вчителів та вихователями в освітньому середовищі.

«Для нас важливо, щоб кожна дитина могла успішно адаптуватися в освітньому середовищі. Ми не поділяємо діток на тих, які з проблемами і тих, у яких їх немає. Однак ми завжди бачимо труднощі вихованців, які необхідно подолати. Тому, підбираючи співробітників, ми орієнтуємося на особистісні якості та, звичайно, професійні вміння» –  наголосив  Василь Шуляр.

За інформацією Миколаївського ОЦЗ

Читайте також

Перелік вакантних посад, які за інформацією роботодавців, наявні в м. Южноукраїнську станом на 25.07.2022

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік вакантних посад...

Перелік вакантних посад, які за інформацією роботодавців, наявні в м. Южноукраїнську станом на 18.07.2022

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік вакантних посад...

Шановні роботодавці!

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Оновлено форму звітності 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Наказ...