Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Миколаївщина прийме сім’ї з дітьми, які постраждали і були евакуйовані через вибухи на арсеналах в Чернігівській області, - Олексій Савченко
AA

Миколаївщина прийме сім’ї з дітьми, які постраждали і були евакуйовані через вибухи на арсеналах в Чернігівській області, - Олексій Савченко

Вже в найближчі дні на Миколаївщину приїдуть родини з дітьми з Чернігівщини, які постраждали і були евакуйовані з власних будинків унаслідок надзвичайної ситуації, що сталася на військових складах поблизу міста Ічня. Миколаївська обласна державна адміністрація забезпечить розміщення і все необхідне для проживання постраждалих.

Так, вчора, 17 жовтня, до голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка звернулася в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко з проханням прихистити родини евакуйованих та постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації на військових складах.

Уже сьогодні, за дорученням голови Миколаївської ОДА, знайдено місце, де сім’ї з дітьми проживатимуть впродовж всього часу перебування на Миколаївщині. Вже вирішене питання з організацією харчування та вирішується питання з організацією дозвілля. 

«Наша область ніколи не стояла осторонь в питаннях надання допомоги тим, хто її потребує. Надзвичайна подія, яка сталася на Чернігівщині згуртувала нас ще більше. Ми оперативно та чітко сформували план дій. Зібрали та відправили необхідні речі для евакуйованого та постраждалого населення. Одразу ж запропонували вирішити питання, у разі необхідності, із розселенням родин. Зараз, за інформацією керівництва Чернігівської ОДА, така потреба є, і ми готові вже у найближчий час прийняти 33 дітей та 27 їхніх батьків. Наразі вирішено усі побутові питання, їм буде надано й культурну програму. Родини матимуть змогу познайомитися з мальовничою Миколаївщиною, відвідати наші музеї, театри, «Дикий Сад», щоб потім розповідати про Миколаївську область, як історичну та культурну перлину Півдня, як про південну колиску козацтва», - коментує голова ОДА Олексій Савченко.

Як відомо, раніше Миколаївська обласна державна адміністрація сформувала чіткий план дій по наданню необхідної допомоги Чернігівській області в питанні ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на військових складах поблизу міста Ічня. Крім  збору гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі, Миколаївська ОДА виступила з пропозицією готовності розселення в закладах області постраждалих дітей та їх батьків.

 

Читайте також

З жовтня 2020 року при облдержадміністрації запрацювала робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації фермерами податкових накладних

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації

До основних завдань робочої групи входять: сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні про...