Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Майстер-клас "Осінній ноктюрн"
AA

Майстер-клас "Осінній ноктюрн"

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся цікавий та незвичайний  майстер-клас «Осінній ноктюрн» з малювання кавою. Захід був проведений талановитим місцевим художником Олександром Куліченком. В цей раз він працював з дорослою аудиторією, яку ознайомив з цією нетрадиційною технікою малювання. Даний творчий процес розвиває художньо-творчу діяльність та формує ціннісне ставлення до мистецтва. Учасники майстер-класу отримали позитивні емоції, моральний відпочинок та незабутні враження, а в виставковій залі ще довго пахло цим благородним напоєм. Також всі присутні могли побачити тематичні малюнки місцевого художника Олександра Куліченка, виконані в техніці “Coffee art”.

Техніка образотворчого мистецтва. “Coffee art” використовує каву як фарбу. При розведенні кави водою створюється ефект  легкості та тонкості тонових переходів. Кава-Арт поєднує особливості живопису та графіки. Термін «Coffee art», який згодом став загальновживаним терміном у всьому світі, був запроваджений американськими художниками Ендрю Сор та Енджел Саркела-Сор, які працюють у цій техніці.

 

Читайте також

В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу «Державність, виборена поколіннями» до Дня Української Державності

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...

До Дня захисту дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї проведено ряд тематичних пізнавальних екскурсій до Дня...

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...