«Круглий стіл» із старшокласниками «Медіапростір»

За ініціативи міського голови 04 квітня 2018 року в сесійній залі виконавчого комітету відбулось засідання «круглого столу» із учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та гімназії міста на тему «Медіапростір».

З метою визначення небезпечних факторів, першопричиною яких є недоцільне використання мережі Інтернет, у форматі дискусії було обговорено питання функціонування соціальних мереж, різнотематичних соціальних груп, позитивних та негативних впливів медіа технологій.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти Юрій Сінчук, зазначивши, що процеси розвитку інформаційних технологій створюють умови для ефективного розвитку сучасного суспільства, однак спричиняють не лише позитивні, але й негативні явища.

Ведуча заходу, методист КУ КМОЦ Братищенко Ольга, запропонувала для обговорення присутніх питання нав’язливого веб-серфінгу, кіберкомунікативної залежності підлітків, ігроманії серед дітей, явищ кібербулінгу та проявів кіберагресії в учнівському середовищі. Учні активно приймали участь в обговоренні, аргументували власні висловлювання, дискутували з практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти, наводили приклади та сформулювали ефективні шляхи подолання негативних явищ в учнівському середовищі, напрямки співпраці та надання допомоги одноліткам та учням молодшого віку.

 

 

Читайте також

Випускний - 2018

 Управління освіти міської ради

 23 червня 2018 року на площі Палацу культури «Енергетик» зібралося дуже багато люд...

Мелодія останнього дзвоника!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

День останнього дзвоника – урочисте й радісне свято. Особливо для випускників. Звісно, ви чути...

Працюємо на результат

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

22 травня в Києві були підведені підсумки спільного проекту Національної академії педагогічних наук...