Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Хворі на COVID-19 отримують стаціонарну медичну допомогу у міській лікарні
AA

Хворі на COVID-19 отримують стаціонарну медичну допомогу у міській лікарні

Пацієнтів з коронавірусною інфекцією лікуватимуть стаціонарно в терапевтичному та інфекційному відділеннях комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня». Згідно з розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної  надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 від 13 жовтня 2021 року  №68, міську лікарню включено до переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19.

Тільки за минулу добу в КНП ЮМБЛ госпіталізовано 17 хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19 та 23 пацієнта із підозрою на коронавірусну інфекцію. 50% відсотків госпіталізованих пацієнтів із COVID-19 – пенсійного віку (група ризику).

У зв’язку із повною завантаженістю перепрофільованих ліжок у міській лікарні (їх загалом 70 одиниць), з 20.00 19.10.2021 на 5 поверсі стаціонарного корпусу буде розгорнуто додатково ще 20 ліжок. Також вирішується питання щодо розширення інфекційного відділення на 20 ліжок.

Нагадуємо, що ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби лише вакцинація та формування імунітету. В Южноукраїнську щеплення від COVID-19 можна отримати в центрі вакцинації, який знаходиться за адресою: вул. Паркова 3в (Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги), кабінети 209: (тел. (066) 211-61-39) та 212 (телефони (05136) 4-64-31, (067) 513-47-51). 

Читайте також

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді"

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

ЗВІТ управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  про виконання міськ...

Про справи сердечні

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Людське серце є головним органом кровоносної системи, робота якого забезпечує дихання та живлення тк...