Інформація про функціонування у позашкільних навчальних закладах гуртків та секцій МАН  у І семестрі  2017-2018 н.р.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Гуртки художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, науково-технічного, еколого-натуралістичного напряму: 

 

Керівники гуртків:

 «Театральний»         Уніатов М.В.
Спортивно-естрадні танці «Фенікс»     Васильєва О. В.
Естрадні танці «Пандора»   Сидорченко Н. М.
«Ляльковий»       Казарина С. В.
Вокальна студія  «Арт-мьюзік»       Михайленко В. В.
«Вокал»       Пермякова Д.Г.
Вокальний ансамбль   Янкул Л. В.
«Флористика»           Черняєва Л. М.
«Образотворче мистецтво»     Осадчук О. Ф.
«Дитячий вернісаж»      Шарата О. В.
«Художнє мистецтво»       Аксьонова Н.В.
«Килимарство»     Ярошенко О. В.
«Паперопластика»      Ярошенко О. В.
«Бісероплетіння»   Абабкова Р. В.
«Вироби з соломи»       Карамишева Л. С.
«Сувенір»   Карамишева Л. С.
«Чарівна намистинка»         Піряник О.Л.
«Умілі руки»       Гармаш О.П.
«Паперова філігрань»     Лі Л. І.
«Юні художники»     Лі Л. І.
«Валяння із шерсті»    Капустян О. Г.
«Казкова іграшка»          Капустян О. Г.
«Іграшка»       Черненко О. Л.
«Художня вишивка»    Черненко О. Л.
«Вироби з паперу»             Якушкіна З. О.
«Театр мод»       Узунова Т. О.
«Вишивка стрічками»          Узунова Т. О.
«Гончарик»            Соколов В.В.
     
Секції Малої Академії Наук:
«Медицина»     Заворотня К. М.
«Географія та ландшафтознавство»   Назарова Т.Л.
«Українська мова»      Риндіна Т. М.
«Українське літературознавство»    Уніатова С.Д.
«Літературна творчість»   Василенко О. М.
«Історія України»      Овчаренко О. В.
«Історичне краєзнавство»     Овчаренко О. В.
     
Станція юних техніків
Гуртки:     керівники гуртків:
«Початкове технічне моделювання»    Волохова В.В., Кравець О.В.
«Художнє конструювання з паперу та шкіри»    Горшкова  Л.А.
«Виготовлення сувенірів», «Клаптикова пластика»    Борзенкова І. М.
«Художньо-декоративні  вироби зі шкіри»   Коцюк О.Г., Волохова В.В.
«Аплікація із соломи»         Негрескул Л.Г.
«Моделювання іграшок-сувенірів»    Негрескул Л.Г.
«Художня  кераміка»           Дубенчук О.В.
«Архітектурне моделювання»       Петросян З.С.
«Виготовлення сувенірів»          Самойленко Л.А.
«Паперопластика»       Мирошниченко  О.М.
«Оригамі»       Марініч Т.Ю.
«Технічний дизайн»       Щербина Н.С.
«Юний ракетомоделіст», «Історико-технічне стендове моделювання»     Дегтерьова В.А.
«Авіамодельний»    Іванов І.І.
«Стендове моделювання»         Смірнов А.В.
     
Гуртки Малої Академії Наук:
«Юні конструктори приладів радіоелектроніки»   Петрушко В.А.
«Інтернет технології та Web- дизайн»     Кедич Є.В.
«Комп’ютерний дизайн та графіка»      Кедич Є.В.
 «Курс користувача ПК»            Кедич Є.В.
     
Секції Малої Академії Наук:
    Горкольцева Т.Я., Деменко А.В.
 «Математика»     Гвоздик У.М.
 «Економіка»        Поліщук С.В.
 «Програмування»       

 

Адміністрація позашкільних навчальних закладів запрошує всіх бажаючих до занять у гуртках за інтересами!

Набір продовжується протягом навчального року.

 

 

 

Читайте також

Випускний - 2018

 Управління освіти міської ради

 23 червня 2018 року на площі Палацу культури «Енергетик» зібралося дуже багато люд...

Мелодія останнього дзвоника!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

День останнього дзвоника – урочисте й радісне свято. Особливо для випускників. Звісно, ви чути...

Працюємо на результат

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

22 травня в Києві були підведені підсумки спільного проекту Національної академії педагогічних наук...