Інформація про функціонування у позашкільних навчальних закладах гуртків та секцій МАН  у І семестрі  2017-2018 н.р.

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Гуртки художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, науково-технічного, еколого-натуралістичного напряму: 

 

Керівники гуртків:

 «Театральний»         Уніатов М.В.
Спортивно-естрадні танці «Фенікс»     Васильєва О. В.
Естрадні танці «Пандора»   Сидорченко Н. М.
«Ляльковий»       Казарина С. В.
Вокальна студія  «Арт-мьюзік»       Михайленко В. В.
«Вокал»       Пермякова Д.Г.
Вокальний ансамбль   Янкул Л. В.
«Флористика»           Черняєва Л. М.
«Образотворче мистецтво»     Осадчук О. Ф.
«Дитячий вернісаж»      Шарата О. В.
«Художнє мистецтво»       Аксьонова Н.В.
«Килимарство»     Ярошенко О. В.
«Паперопластика»      Ярошенко О. В.
«Бісероплетіння»   Абабкова Р. В.
«Вироби з соломи»       Карамишева Л. С.
«Сувенір»   Карамишева Л. С.
«Чарівна намистинка»         Піряник О.Л.
«Умілі руки»       Гармаш О.П.
«Паперова філігрань»     Лі Л. І.
«Юні художники»     Лі Л. І.
«Валяння із шерсті»    Капустян О. Г.
«Казкова іграшка»          Капустян О. Г.
«Іграшка»       Черненко О. Л.
«Художня вишивка»    Черненко О. Л.
«Вироби з паперу»             Якушкіна З. О.
«Театр мод»       Узунова Т. О.
«Вишивка стрічками»          Узунова Т. О.
«Гончарик»            Соколов В.В.
     
Секції Малої Академії Наук:
«Медицина»     Заворотня К. М.
«Географія та ландшафтознавство»   Назарова Т.Л.
«Українська мова»      Риндіна Т. М.
«Українське літературознавство»    Уніатова С.Д.
«Літературна творчість»   Василенко О. М.
«Історія України»      Овчаренко О. В.
«Історичне краєзнавство»     Овчаренко О. В.
     
Станція юних техніків
Гуртки:     керівники гуртків:
«Початкове технічне моделювання»    Волохова В.В., Кравець О.В.
«Художнє конструювання з паперу та шкіри»    Горшкова  Л.А.
«Виготовлення сувенірів», «Клаптикова пластика»    Борзенкова І. М.
«Художньо-декоративні  вироби зі шкіри»   Коцюк О.Г., Волохова В.В.
«Аплікація із соломи»         Негрескул Л.Г.
«Моделювання іграшок-сувенірів»    Негрескул Л.Г.
«Художня  кераміка»           Дубенчук О.В.
«Архітектурне моделювання»       Петросян З.С.
«Виготовлення сувенірів»          Самойленко Л.А.
«Паперопластика»       Мирошниченко  О.М.
«Оригамі»       Марініч Т.Ю.
«Технічний дизайн»       Щербина Н.С.
«Юний ракетомоделіст», «Історико-технічне стендове моделювання»     Дегтерьова В.А.
«Авіамодельний»    Іванов І.І.
«Стендове моделювання»         Смірнов А.В.
     
Гуртки Малої Академії Наук:
«Юні конструктори приладів радіоелектроніки»   Петрушко В.А.
«Інтернет технології та Web- дизайн»     Кедич Є.В.
«Комп’ютерний дизайн та графіка»      Кедич Є.В.
 «Курс користувача ПК»            Кедич Є.В.
     
Секції Малої Академії Наук:
    Горкольцева Т.Я., Деменко А.В.
 «Математика»     Гвоздик У.М.
 «Економіка»        Поліщук С.В.
 «Програмування»       

 

Адміністрація позашкільних навчальних закладів запрошує всіх бажаючих до занять у гуртках за інтересами!

Набір продовжується протягом навчального року.

 

 

 

Читайте також

Зіркова пара

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В кожній людині є сонце.  Тільки дайте йому світити  (Сократ)   1 грудня 2017 р...

Подальша доля «Освіти»…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

16 листопада у великій залі засідань виконавчого комітету відбулась робоча зустріч, що була проанонс...

Реформи в Южноукраїнську

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Усім відомо, що держава стала на шлях реформування. Пенсійна, судова, освітня, медична – це пе...

Робіть добро – це просто!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

«Добро – це сонце, яке зігріває душу» А.Грін Українцям завжди була притаманна...