Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Інформація для осіб з інвалідністю
AA

Інформація для осіб з інвалідністю

Управління охорони здоров’я Южноукраїської міської ради є головним розпорядником коштів Южноукраїнської міської територіальної громади відповідно до «Порядків використання коштів з бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади на виконання міської комплексної програми «Охорона здоров’я в Южноукраїнській  міській територіальній громаді» на 2021-2025 роки.

У зв’язку з чим повідомляє наступне:

1. Відповідно до «Порядку відшкодування витрат особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю для придбання технічних та інших засобів реабілітації, виробів медичного призначення», затвердженого рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 02.06.2021 №172 передбачене щомісячне часткове відшкодування вищевказаним особам Южноукраїнської міської територіальної громади витрат на суму, що не перевищує 500,00 грн. (кало приймачі на суму 1500.00грн.).

Право на часткове відшкодування з бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади мають зареєстровані в  Южноукраїнській міській територіальній громаді особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, в індивідуальній програмі реабілітації яких зазначено забезпечення засобами реабілітації медичного призначення.

Для отримання щомісячного часткового відшкодування до Управління охорони здоров’я Южноукраїської міської ради надаються наступні документи:

 • заява;
 • довідка про склад сім’ї  та реєстрацію;
 • довідка з медичного закладу щодо незабезпечення засобами реабілітації медичного призначення;
 • копія довідки медико-соціальної експертної комісії для осіб з інвалідністю або довідки лікарсько-консультативної комісії  для дітей з інвалідністю;
 • копія Індивідуальної програми реабілітації інваліда;
 • копія паспорта (свідоцтво про народження);
 • копія ідентифікаційного коду;
 • документи, що підтверджують особу законного представника особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю.

2. Для отримання матеріальної допомоги на лікарські засоби при амбулаторному лікуванні, хворі, які потребують проведення процедури гемодіалізу, надають до управляння наступні документи:

 • заява; 
 • копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • довідка про склад сім’ї та реєстрацію;
 • копія діючої довідки медико-соціальної експертної комісії; 
 • реквізити банку.

Виплата матеріальної допомоги на лікарські засоби при амбулаторному лікуванні хворих, які потребують проведення процедури гемодіалізу, здійснюється управлінням щомісячно у розмірі 2000.00 грн.

Для отримання талонів на забезпечення засобами реабілітації медичного призначення та отримання матеріальної допомоги на лікарські засоби при амбулаторному лікуванні проведення процедури гемодіалізу спеціалістами Управління охорони здоров’я Южноукраїської міської ради проводиться прийом громадян за адресою вул. Миру, 3, тел. (05136) 4-63-87, (05136) 4-63-88 кожного дня, крім вихідних та святкових днів з 8.00 до 17.15 години, в п’ятницю з 8.00 до 16 години (обідня перерва з 12.00 до 13.00 години).              

Читайте також

Вісім порад для здорового сну

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Сон відіграє надзвичайно важливу роль у житті людини, впливає на її самопочуття. Наприклад, достатня...

Інформація для онкохворих

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Попри війну більшість онкоцентрів працюють у штатному режимі. Пацієнти з онкологією можуть розрахову...

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" за період з 01.04.2022 по 31.04.2022

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

1. За напрямом «Протидії захворюванню на туберкульоз» - використано 1 094,4грн....

Що робити, якщо вас укусив кліщ

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Зустрітися з кліщами можна протягом усього року, але пік їхньої активності припадає на весняно-осінн...