Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Футболісти Південноукраїнської АЕС перемогли в срібній лізі Всеукраїнського фіналу аматорської футзальної ліги
AA

Команда аматорського футбольного клубу «Автолокомотив», більшість гравців якої є працівниками відокремленого підрозділу «Південноукраїнська АЕС», посіла  1 місце в срібній лізі Всеукраїнського фіналу аматорської футзальної ліги. Фінальні матчі сезону 2023 року відбулися 23 квітня у м. Львів. Участь у змаганнях взяли 16 найкращих аматорських команд країни.

Під час церемонії нагородження командної першості змагань індивідуальними призами було відзначено 6 найкращих гравців турніру. Южноукраїнського спортсмена команди «Автолокомотив» Дениса Максимчука визнано «Найкращим воротарем» срібної ліги турніру.

Команда ФК «Автолокомотив» сформувалася в 2005 році на базі автотранспортного господарства (АТГ) ВП ПАЕС. Саме футболісти-аматори цього підрозділу стали ядром майбутнього футбольного клубу. За останні роки «Автолокомотив» здобув чимало нагород різного рівня – за призові місця в змаганнях Чемпіонату міста Южноукраїнськ, Чемпіонату та Кубку Миколаївської області, Всеукраїнського фіналу аматорської футзальної ліги України.

На фото 1 (зліва направо верхній ряд): Ігор Недяк (реакторний цех №1 (РЦ-1), Максим Сапай (служба наладки та випробувань обладнання), Дмитро Карой (АТГ), Василь Бурлака (АТГ), Денис Максимчук (РЦ-1), Іван Горошко, Денис Удова.
(зліва направо нижній ряд): Дмитро Кузьо (РЦ-1), Алік Андрєєв (АТГ), Віталій Ляшок (АТГ), Андрій Кравченко (АТГ, ЗСУ), Роман Марченко (АТГ).

На фото 2: Денис Максимчук (РЦ-1) – володар номінації «Найкращий воротар» срібної ліги

5 квітня учні ліцею №4 м Южноукраїнськ корисно та продуктивно провели позаурочний час в інформаційно...