AA

Експозиція картин в рамках Міжнародного дня музеїв, що триватиме з 18-23 травня

18 травня, в Міжнародний день музеїв, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «Картини – поезія, що бачать», на якій були представлені роботи южноукраїнських майстринь Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької.

 Ось вже 21 рік, Регіна Георгіївна створює картини за дуже складною технікою: виготовлення елементів картини із плівки яєчної шкаралупи, стриження синтетичної нитки в пух. При виготовленні картин майстриня використовує природні та штучні матеріали, напівдорогоцінні камені.

Талант та досвід Людмили Валентинівни, що передався від її матері, яка професійно викладала вишивку в навчальному закладі Полтавської області, примножений великою працею, втілився у дивовижні вишиті картини та рушники.

Привітати з професійним святом та ознайомитись із картинами Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької прийшли представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил  організації ветеранів України на чолі з головою Громенко Вячеславом Сидоровичем, представники громадської  організації «Бугогардова Січ» Українського козацтва на чолі з Черненко Маргаритою Миколаївною, учні професійного ліцею.

Під час відкриття експозиції звучали музичні композиції у виконанні вихованців Южноукраїнської дитячої школи мистецтв: Єлизавети Момотової, Катерини Гришко, Анжеліни Лопарьової, Варвари Маланюк, Поліни Марченко та ансамблю скрипалів, які завершили свято.

 

Читайте також

До Днів європейської спадщини

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну експозицію «Від ремесел д...

Майстер-клас "Сонях пам'яті"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї в рамках постійної експозиції «Герої не вмирають...

До 30-ї річниці Незалежності України розроблено унікальну квітку-логотип, що є головною квіткою 30-річчя – символ України «Ти у мене єдина»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

19 серпня в Южноукраїнському міському історичному музеї за підтримки Южноукраїнської міської організ...

Виставка сакрального мистецтва "Хрещення Київської Русі - перша сходинка до духовності" до Дня хрещення Київської Русі-Украни

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї з 20 по 28 липня діяла виставка сакрального мистецтва...