Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Додаткове інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань
AA

Додаткове інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні -  «Генеральний план  смт. Костянтинівка Южноукраїнська міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області».

Відомості  про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК – 55002, м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 48, виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради;
  • РОЗРОБНИК – Консорціум «Простір-2», 65091, м. Одеса, вул. Середня, 59/505, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Галина ПАНЧЕНКО, кваліфікаційний сертифікат серія №011464 від 15.11.2013 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Южноукраїнської міської ради Миколаївської області від 27.05.2021 №427 «Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації: Генерального плану та плану зонування (у складі генерального плану) смт Костянтинівки Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області» та рішення Южноукраїнської міської ради Миколаївської області від 30.11.2022 №1162 «Про затвердження Програми з розроблення містобудівної документації населених пунктів Южноукраїнської міської територіальної громади на 2023-2028 роки».

Громадські слухання відбудуться 20 січня 2024 року о 13.00 годиніза адресою: смт. Костянтинівка, площа Соборна, 20, адміністративна будівля Костянтинівського старостинського округу (колишня будівля селищної ради).

 Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою Кабінетом Міністрів України від 25.05.2011 №555.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

- громадськість (мешканці смт. Костянтинівка);

-  уповноважені  особи підприємств,  установ, організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території смт. Костянтинівка;

- уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію смт. Костянтинівка, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;

- представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських слухань забезпечується ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб.

Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

Інформація  про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

  • в будні дні з 08.00 – 19.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з5 січня по 11 січня 2024 року за адресою: 55002, м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 48, фойє 1-го поверху.
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Южноукраїнської міської ради http://yu.mk.ua/ у розділі «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ» підрозділ «НОВИНИ».

Інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Христина ІЧАНСЬКА – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Южноукраїнської міської ради, адреса: 55002, м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9, кабінет 1 або в електронному вигляді на електронну адресу mistobud55085@ukr.net. тел. (05136) 5-50-85.

З матеріалами можете ознайомитись за посиланням: http://surl.li/phuyf

Читайте також