Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги внутрішньо переміщених осіб
AA

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Якщо ви чи ваші знайомі постраждали від сексуального насильства вчиненого представниками держави-агресора, якщо ви особи, які незаконно утримувались або перебували у полоні та вас примусово використовували/залучали до робіт і в наслідок цих фактів ці негативні події впливають тепер на ваш фізичний та психічний стан, а емоції й страждання позбавляють вас здатності керувати ними, ви маєте можливість звернутися за медичною, психологічною та іншою допомогою до Реабілітаційного центру Міжнародної організації з міграції МОМ (м.Київ).

Для вас передбачена можливість двох варіантів взаємодії з представниками реабілітаційного центру:

Варіант 1: Перебування в центрі в середньому 2 тижні, протягом яких клієнт отримує повний спектр послуг.

Варіант 2: Людина може приїхати на 3 дні, отримати обстеження, консультування психолога/психотерапевта, призначення лікування.

Для отримання детальної інформації звертайтеся на гарячу лінію Представництва МОМ в Україні – 527, 0 800 505 50 (прийом дзвінків щодня з 8:00 до 20:00).

Водночас, у кризовому стані первинну психологічну допомогу та інші інформаційні роз’яснення, можна отримати звернувшись до Южноукраїнського міського центру соціальних служб за адресою: б-р Цвіточний, 9, тел.5-96-24, моб.0505549805.

Читайте також

Южноукраїнська міська територіальна громада долучена до проєкту Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнська міська територіальна громада за результатами відбору з понад  150 громад України...

Заходи запобігання булінгу

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Булінг (англ. bully — залякувати, цькувати, задирати), визначається, як утиск, цькування, диск...

Лекція для безробітних осіб, які перебувають на обліку,Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

18 жовтня людство відзначає Європейський день боротьби з  торгівлею людьми, метою якого є висві...

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я. Тема 2023 року, встановлена Всесвітнім фондом психічного здоров'я, – "Психічне здоров'я – універсальне право людини".

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Психічне (ментальне) здоров'я – це стан психічного благополуччя, яке дозволяє людям с...