До уваги власників автотранспорту!

Відповідно до рішень виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 13.02.2008 №56 «Про затвердження маршрутної мережі міських автобусних маршрутів загального користування та спеціальних (дачних) маршрутів» оголошується конкурс на перевезення пасажирів на спеціальних (дачних) маршрутах в місті Южноукраїнську Миколаївської області у звичайному режимі: «МПЗ-ж/б14-АЕС-залізничний вокзал» та «МПЗ-ж/б14-АЕС».

Обов’язковою умовою даного конкурсу є визначення одного переможця-перевізника, який буде здійснювати два маршрути.

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті проводиться відповідно до

статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081, умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, організатором перевезень на яких є виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, затверджених рішенням виконавчого комітету від 25.03.2010 №119.

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на спеціальних (дачних) автобусних маршрутах, дотримання вимог транспортного законодавства України, інших нормативно-правових актів і виконання договірних умов з замовником перевезень.

На автобусних маршрутах загального користування можуть бути задіяні автобуси категорії М2 класу А, категорії М3 класу А.

Конкурс відбудеться  02 березня 2017 року у 10-00 за адресою:

м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів,48 у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.

Інформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів для участі у конкурсі можна отримати щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 17.00 за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 23 кім. 93 а,б. (АВБ «Чайка») управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради.

Документи на участь у конкурсі у закритому конверті з позначкою №1 та конверт із позначкою №2, який містить документи з інформацією про об’єкт конкурсу приймаються щоденно (крім вихідних) з 9.00 до 17.00, за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 23 кім. 93 а,б. (АВБ «Чайка») управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: 16.02.2017 до 17.00.

Адреса офіційного сайту міста Южноукраїнська, на якому розміщується інформація про конкурсну документацію: www.yu.mk.ua.

Телефони для довідок та консультацій з питань проведення конкурсу за телефонами:

тел./факс (05136) 2-10-57, 2-10-73, 5-56-37 управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради

Положення про конкурсний комітет для визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування та спеціальних (дачних) маршрутах, організатором перевезень на яких є виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Документи для участі у конкурсі

Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міському маршруті загального користування

Анкета до заяви про участь у конкурсі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Шановні мешканці квартир та суб’єкти господарювання всіх форм власності нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках міста Южноукраїнська!

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

  КП ЖЕО повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від ...

Відбулися урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Відділ звернень громадян, зв'язків з громадськістю та ЗМІ

  16 березня 2018 року відбулися урочистості до Дня працівників житлово-комунального господа...

Уважаемые южноукраинцы!

ОО "Родное Побужье"

31 марта 2018 года состоится общегородской субботник по уборке заповедных территорий ПОБУЖЬЯ....

Про намір здійснити зміну (коригування) тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та послуги з централізованого постачання гарячої води

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

Відповідно до п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, зат...

Інформація про нараховані та сплачені суми за послуги з утримання будинків,  споруд та прибудинкових територій, вивіз ТПВ та відшкодування вартості електроенергії  по КП ЖЕО за  2017 р.

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

  Інформація про нараховані та сплачені суми за послуги з утримання будинків, споруд та п...

Звіт про витрати КП ЖЕО в розрізі складових тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за 2017 рік 

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

  Звіт про витрати КП ЖЕО в розрізі складових тарифу на послуги з утримання будинків...

Звіт  про нараховані та сплачені доходи за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та їх використання по КП ЖЕО за 2017р.

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

  Звіт про нараховані та сплачені доходи за надані послуги з утримання будинків і споруд...