Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги ветеранів війни, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць україни та військовослужбовців!
AA

До уваги ветеранів війни, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць україни та військовослужбовців!

Міністерством у справах ветеранів України впроваджується експериментальний проєкт щодо запровадження інституту помічника ветерана у системі переходу від військової служби до цивільного життя.

В Южноукраїнській  міській територіальній громаді планується створення  Сервісного офісу, де помічником ветеранам здійснюватиметься професійний консультативний супровід із надання підтримки щодо реалізації передбачених законодавством можливостей, на які мають право не тільки ветерани війни, а й військовослужбовці різних утворених відповідно до законів військових формувань, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, та звільненим з військової служби, служби в поліції та служби цивільного захисту тобто – демобілізовані особи.

Критерії відбору помічника:

- громадянин України, який є ветераном, членом сім’ї ветерана, членом сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, членом сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України віком від 23 до 65 років;

- освіта за ступенем не нижче бакалавра;

- бажання працювати за принципом «рівний – рівному».

Якщо Ви підпадаєте під вищезазначені критерії та бажаєте стати помічником ветерана, надсилайте Ваші резюме (форма написання вільна) на електронну адресу yuzhvkzam@gmail.com  або yucsssdm2012@ukr.net.

Додаткова інформація за телефоном 0513655181 або за адресою:  бульвар Квітковий, 9.

Читайте також

Ти як? Інформаційна гігієна

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...

Увага ветеранам!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...

​​​​​​​Соціальні послуги для полонених, цивільних, яких незаконно утримує агресор, звільнених з полону та членів їхніх родин: як можна отримати?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...