AA

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності м. Южноукраїнська!

За інформацією ради голів державних адміністрацій, 21.06.2018 відбудеться Форум бізнес- і ІТ – лідерів, організований українською компанією Terrasoft, яка є однією з провідних на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес – процесами і CRM.

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес – спілкування. Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard. У рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM – i CRM – систем.

Програма Форуму складається з трьох потоків:

  • Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії на підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.
  • Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM – i CRM – інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.
  • Тренінги та майстер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Місце проведення: м. Київ, пр-т Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня реєстрація).

Більш детальну інформацію про Форум бізнес – і ІТ – лідерів можна отримати за телефонами: 044 363-31-33, 095924-36-96 та на сторінці https://terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada. 

Читайте також

Увага!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Місто Южноукраїнськ постійно виборює звання всебічно безпечного та зручного для проживання міст...

Грант!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія через Посольство Республіки Болгарія в Києві огол...

Відбулося засідання робочої наради щодо вирішення проблемних питань подолання несанкціонованої (стихійної) торгівлі у місті Южноукраїнську

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

11 травня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засі...