Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги суб’єктів господарювання, які організовують роботу закладів ресторанного господарства!
AA

До уваги суб’єктів господарювання, які організовують роботу закладів ресторанного господарства!

На території Миколаївської області введені додаткові протиепідемічні обмеження: проведення концертів, дискотек, робота розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (банкети, весілля, дитячі свята та ін.) під забороною.

Згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 №712, 27.08.2020 №757 та 26.08.2020 №760), на виконання доручення виконувача функцій та повноважень голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 31.08.2020 №121-д, рішення регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 31.08.2020 (протокол №32), розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Южноукраїнська, прийнято рішення, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки додатково  заборонити на час дії карантину:

проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності);

дискотек;

роботу розважальних закладів (нічних клубів);

діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо). із організацією дозвілля (банкети, весілля, дитячі свята та ін.)

Таке рішення прийняте у зв’язку зі стрімкими темпами росту захворюваності на COVID-19. Нагадаємо, що наразі в області показник захворюваності на COVID-19 за попередні 14 днів на 100 тис. населення становить 40,14 (при допустимому базовому рівні не більше 40 на 100 тис. населення). 

Зазначимо, якщо у регіоні спостерігається перевищення одного із визначених показників, Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може бути прийняте рішення щодо зміни рівня його епідеміологічної небезпеки.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції та уникнення переходу Миколаївської області до жовтої зони, закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.

Читайте також