Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги сільгосптоваровиробників Южноукраїнської міської територіальної громади!
AA

До уваги сільгосптоваровиробників Южноукраїнської міської територіальної громади!

При проведенні обробки сільськогосподарських культур необхідно додержуватись Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 19.02.2021 №338.

Відповідно до статей 30 та 37 Закону України «Про бджільництво», фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше, ніж за три доби до початку обробки попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників пасіки яких розташовані на відстані до 10 км. від оброблюваних площ. При цьому необхідно вказати:

  1. Точну дату обробки;

  2. Територію і сільськогосподарські культури;

  3. Назву препарату;

  4. Форму і методи застосування;

  5. Ступінь токсичності і строки ізоляції бджіл.

Враховуючи токсичність всіх пестицидів для бджіл, обприскування сільськогосподарських культур, які є медоносами, потрібно проводити у фазу бутонізації до цвітіння.

Зазначаємо, що обробку сільськогосподарських культур пестицидами в комендантську годинну узгоджувати з комендантом Вознесенського району.

Читайте також

Увага! Посилено заходи щодо запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На виконання вимог законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишньог...

До уваги підприємств, зацікавлених у розвитку ділового співробітництва з країнами Південно-Східній Азії

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) в часи війни особливу увагу приділяє пошуку нових...

Відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, присвяченого до Дня Підприємця

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30.08.2023 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засід...