Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги мешканців міста та суб’єктів господарювання!
AA

До уваги мешканців міста та суб’єктів господарювання!

З 09.07.2022 скасовуються обмеження щодо здійснення торгівлі алкогольними напоями та речовинами виробленими на спиртовій основі по території Южноукраїнської міської територіальної громади, у зв’язку із втратою чинності розпорядженням міського голови від 26.02.2022 №48-р «Про встановлення заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами виробленими на спиртовій основі по території Южноукраїнської міської територіальної громади» (із змінами та доповненнями).

Суб’єктам господарювання при здійснені торгівлі алкогольними напоями та речовинами виробленими на спиртовій основі рекомендовано керуватися в роботі розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 28.02.2022 №72-р «Про заборону продажу алкогольних напоїв у Миколаївській області» із змінами, внесеними розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 05.07.2022 №231-р.

Звертаємо увагу на заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі військовослужбовцям Збройних Сил України, представникам добровольчого формування Южноукраїнської міської територіальної громади та добровольцям Сил територіальної оборони Збройних Сил України. 

Читайте також

Увага! Посилено заходи щодо запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На виконання вимог законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишньог...

До уваги підприємств, зацікавлених у розвитку ділового співробітництва з країнами Південно-Східній Азії

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) в часи війни особливу увагу приділяє пошуку нових...

Відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, присвяченого до Дня Підприємця

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

30.08.2023 у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засід...