Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Міжнародного дня волонтерів
AA

До Міжнародного дня волонтерів

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію «Я Волонтер» до Міжнародного дня волонтерів. На урочистому відкритті були присутні заступник міського голови Марія Дроздова, виконуюча обов’язки голови громадської організації «Побратими України», бойовий волонтер Тетяна Сорокодум, голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та збройних сил організації ветеранів України В’ячеслав  Громенко, волонтери, представники козацької організації. Представницею козацької організації продекларовано вірш «Волонтер». 

Всім присутнім було продемонстровано слайд-фільм, який люб’язно наданий громадською організацією  волонтерів «Пенсіонер – пенсіонер». А також адміністрацією музею підготовлено відеоматеріал про діяльність міських волонтерських організацій.

Окрім цього, в.о. голови громадської організації «Побратими України» Тетяною Сорокодум особистими відзнаками нагороджено представників міських волонтерських організацій за вагомий внесок у розвиток  волонтерського руху та активну благодійну діяльність. Також голова міської організації ветеранів війни, праці та збройних сил В’ячеслав Громенко нагородив дипломом номінанта «Волонтер року -2021»у номінації «Кращий волонтер у сфері охорони навколишнього середовища» Костянтина Кондакова, співзасновника громадської організації «Зелене майбутнє».

Зустріч пройшла в дружній теплій атмосфері та з дотриманням карантинних умов.  Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.  Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

До Дня партизанської слави

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію “Подвигу жити вічно&ldqu...

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано дві патріотичні виставки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано дві патріотичні виставки: виставка &ldquo...

У Южноукраїнському міському історичному музеї відкрито виставку сакрального мистецтва «Духовні скарбниці України», присвяченої Дню хрещення Київської Русі-України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До експозиції ввійшли старовинні ікони різних століть, передані для музею настоятелем Храму усіх Свя...