Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Міжнародного Дня сім’ї
AA

До Міжнародного Дня сім’ї

12 травня, на виконання комплексної міської програми «Молоде покоління Южноукраїнська» на 2016-2020рр. Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено спільний  з управлінням освіти та управлінням молоді спорту та культури  захід,  який присвячено Міжнародному Дню сім’ї. Свято прийшло до нас із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері та родинного вогнища.

Мета даного заходу – це духовний і національний розвиток української родини, турбота про збереження сімейних традицій та цінностей, гідне виховання дітей та зразковий приклад для наслідування. 

Батьки та діти з 18 сімей різних категорій взяли участь у святі. Зокрема це сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї та опікунські родини, сім’ї, в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями та два дитячі будинки сімейного типу нашого міста.

Творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості своїми виступами привітали присутніх зі святом, а за активну участь у конкурсах діти отримали щедрі подарунки.

Читайте також

До уваги громадян!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Якщо Ви маєте бажання надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі без здійснення підп...

Відбувся круглий стіл за участю практичного психолога Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалих від домашнього насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 грудня продовжуючи реалізувати заходи в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильств...

Молодь проти насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

5 грудня на базі Південноукраїнського професійного коледжу в рамках Всеукраїнської інформаційно...

Южноукраїнським міським центром соціальних служб проведено конкурс серед дітей з інвалідністю «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

З грудня визначено Міжнародним днем людей з інвалідністю, тож напередодні Южноукраїнський міський це...