До Дня пам’яті та примирення

8 травня до Дня пам’яті та примирення на площі ПК «Енергетик» пройшли заходи за участю духового оркестру Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля, народного хору «Ветеран» ПК «Енергетик».

Під час заходу кожний охочий міг зіграти в шахи та шашки, ознайомитись з книжковою виставкою міської бібліотеки для дорослих  «Подвиг безсмертний - пам’ять нетлінна».

До всіх присутніх звернувся міський голова Віктор Пароконний та голова міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації Ветеранів України В’ячеслав Сидорович Громенко зі словами глибокої шани до всіх борців проти нацизму.

Музика та пісні минулих часів навіяли присутнім гарні спогади про молодість. Найактивніші вальсували під час виконання композицій.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації заходу адміністрації та працівникам ПК "Енергетик", голові Южноукраїнської міської федерації шахів Мітченку Геннадію Федоровичу. 

 

 

 

Читайте також

На музейній площі міста духовий оркестр Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля виступив з музичною програмою

Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля

28 червня на музейній площі міста духовий оркестр Южноукраїнського міського центру культури та дозві...

В рамках відзначення Дня міста на Музейній площі відбулися спортивні естафети для дітей, дитяча конкурсно-розважальна програма, малювання на асфальті «Моє вітання місту»

Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля

В рамках відзначення Дня міста на Музейній площі відбулися спортивні естафети для дітей, дитяча конк...