Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | ДІЯРУ проінспектувала Южно-Українську АЕС
AA

ДІЯРУ проінспектувала Южно-Українську АЕС

З 19 по 23 липня Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) провела комплексну перевірку ВП ЮУАЕС на дотримання вимог радіаційної та ядерної безпеки під час експлуатації енергоблоків.

Протягом тижня комісія відвідувала виробничі приміщення, спостерігала за роботою обладнання, перевіряла експлуатаційну та аварійну документацію, спілкувалася з персоналом. Як повідомив заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок ДІЯРУ Валерій Бугай, під час інспекції порушень вимог ядерної та радіаційної безпеки не виявлено. «Хотілося б відзначити позитивний настрій і професіоналізм того персоналу, який з нами спілкувався, подякувати за оперативність і повноту наданої інформації», - зазначив Валерій Бугай під час підсумкової наради у ВП ЮУАЕС.

Разом з тим за результатами інспекції сформовано акт, у якому наведено низку зауважень і пропозицій. Рекомендації комісії спрямовані на покращення діяльності в частині кваліфікації обладнання, впровадження заходів підвищення безпеки, ведення експлуатаційної документації.

Виконувач обов’язків генерального директора ВП ЮУАЕС Ігор Полович зі свого боку зауважив, що перевірки є невіддільною складовою роботи підприємства: «Такий погляд зі сторони дає можливість зрозуміти, де нам треба допрацювати, чому приділити більше уваги. У нашій діяльності - це не перша й не остання перевірка. У кожному випадку ми зважаємо на результати, що нам допомагає постійно вдосконалювати роботу».

Акт із зауваженнями та пропозиціями передали головному інженеру ВП ЮУАЕС Миколі Феофентову. У найкоротший термін буде розроблено заходи з упровадження зазначених рекомендацій.

 

 

Читайте також