Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
AA

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні на Меморіальному комплексі громада урочисто вшанувала учасників бойових дій на території інших держав. Ведуча нагадала присутнім про десятирічну Афганську війну та про наших земляків, що загинули в ній – Сергія Кисельова та Віктора Капацину. Учасників саме цієї війни серед воїнів-інтернаціоналістів в нашому місті більшість. Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув під час виконання військового обов’язку.

З промовою виступив секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко. Він подякував всім землякам, які чесно і сумлінно виконували військову присягу, з глибокою шаною згадав про тих, хто загинув під час виконання інтернаціонального обов’язку за межами України. Голова Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Венгер розповів про сімох воїнів-інтернаціоналістів громади, які сьогодні захищають державу від ворога. Один з них – Віктор Карпяк – восени отримав важке поранення та наразі лікується в Одесі.

Після покладання квітів до знаку «Пам’яті воїнам-інтернаціоналістам» присутніх запросили на тематичну експозицію в Южноукраїнський міський історичний музей.

 

Читайте також

Южноукраїнська міська бібліотека. Книжкова виставка «Пішли в похід – ввійшли в легенди» до Дня партизанської слави в Україні

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З нагоди вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни в читальному за...

«Готуй шкарпетки влітку»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Під таким гаслом члени любительського об’єднання «Патріот» Костянтинівського селищ...

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

У старостинських округах до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за&nb...

Назавжди в наших серцях

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сьогодні особлива дата відзначається в нашій державі–День пам’яті захисників України, як...