Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Делегація від Миколаївщини на чолі з головою ОДА Олексієм Савченком бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку
AA

Делегація від Миколаївщини на чолі з головою ОДА Олексієм Савченком бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Делегація Миколаївської області на чолі з головою облдержадміністрації Олексієм Савченком бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яка проходить сьогодні, 12 листопада, під головуванням Президента України Петра Порошенка у Києві.

«На порядку денному питання нової політики розвитку української держави та регіонального простору, нашої армії та національної ідентичності», - коментує Олексій Савченко.

У зв’язку з нещодавнім вимушеним підвищенням тарифів на газ Президент поставив Уряду вимогу захистити людей, удосконалити й розширити програму субсидій, збільшити кошти на її виконання. Аби від зростання тарифів не постраждала жодна бідна людина, для кого це підвищення є критичним. На 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Це головна вимога до бюджету на 2019 рік.

«Отримали завдання від Президента - розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Таким чином, кожна територія визначить свої переваги і пріоритети», - відзначає голова ОДА Олексій Савченко.

У своєму виступі Президент Петро Порошенко акцентував, що держава забезпечила різні механізми стимулювання відродження регіонів. Вперше частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України перевищила 50%. Значно збільшено розмір державної підтримки на розвиток громад в розбудову їхньої інфраструктури. Крім того, реформа децентралізації призводить до появи у громад ще більших додаткових коштів.

«За ініціативи Президента наступного року буде виділено 3 млрд грн на підключення сільських шкіл до інтернету, на модернізацію опорних шкіл, а також на придбання шкільних автобусів. Так само очікуємо збільшення субвенції на інклюзивну освіту до одного мільярда гривень. Чотири роки поступового впровадження децентралізації довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян», - зазначає голова ОДА Олексій Савченко.

http://www.mk.gov.ua

Читайте також

З жовтня 2020 року при облдержадміністрації запрацювала робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації фермерами податкових накладних

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації

До основних завдань робочої групи входять: сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні про...