Авторемонтники ЮУАЕС передали військовим ще один відремонтований автомобіль

Ремонтники автотранспортного господарства (АТГ) ВП «Южно-Українська АЕС» передали представникам 79-ї окремої десантно-штурмової бригади відновлений на  базі підприємства ЗІЛ-131. За два місяці  автомобіль, доставлений до майстерень АТГ на буксирі, повернули в стрій, виконавши капітальний ремонт основних його вузлів.

«Наші волонтери «поставили на колеса» черговий автомобіль для  військових, - розповідає майстер АТГ Олег Шевченко. – Для цього довелося виконати капремонт його двигуна, коробки передач, колінвалу, провести регулювання мостів, заміну всіх рідин тощо. Наші люди розуміють, наскільки ця техніка необхідна бійцям, тож після роботи та у вихідні дні, не рахуючись із часом та особистими справами, працюють над її відновленням». Кошти на ремонт автомобіля зібрали працівники автотранспортного господарства АЕС. Вони наголошують, що з готовністю приймуть допомогу всіх небайдужих. 

За словами бійця 79-ї бригади, який приймав військову техніку з рук ремонтників, відновлений ЗІЛ-131 використовується для перевезення боєприпасів та особового складу:  «Цей автомобіль дійсно потрібен і на його повернення ми чекали. Сподіваємося, що він служитиме довго і нас не підведе». 

Автотранспортне господарство Южно-Українського енергокомплексу знане у багатьох військових підрозділах України. Якість роботи та здатність його персоналу повертати до лав діючих, здавалося б, безнадійну автотехніку не раз викликали слова щирої вдячності бійців та командування.

Допомога армії на базі АТГ ВП ЮУАЕС не припиняється. Сьогодні в боксах господарства автослюсарі, механіки, електрики, зварювальники «чаклують» над черговими УАЗом та УРАЛом. На ці автомобілі теж чекають у бойових підрозділах. Тож волонтери-авторемонтники знову з готовністю працюватимуть у вихідні та неробочий час.

Усього з початку бойових дій на сході країни на базі автотранспортного господарства атомної станції відремонтовано більше 70 одиниць техніки для понад десяти військових підрозділів Збройних сил України.

 

 

 

 

 

Читайте також

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС по завершенні планового ремонту підключено до мережі на добу раніше графіка

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС (входить до складу Южно-Українського енергокомплексу) 8 жовтня...

У рамках святкування Дня людини похилого віку пенсіонери-атомники отримають допомогу від Ради ветеранів ВП ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

1 жовтня в Раді ветеранів ВП ЮУАЕС стартувала акція, під час якої 355 учасників війни, пенсіоне...

По закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

2 жовтня 2018 року о 21 год 48 хв по закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший...

На южно-українському майданчику завершено програму оглядових курсів для фахівців структурних підрозділів Енергоатома на 2018 рік

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Остання цього року група фахівців дирекції НАЕК «Енергоатом» знайомилася з Южно-Українсь...