AA

8 жовтня – День юриста

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю юристів   Южноукраїнської міської територіальної громади з професійним святом!

Відстоювати законні інтереси, захищати права, відновлювати справедливість - це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж,   відповідальність якої постійно зростає.

Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б змогли обійтися без консультацій юриста.

Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством.

Це свято людей, які своїм словом та ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Тож  у день професійного свята щиро зичу вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності  в ім’я процвітання нашої України!

 

З повагою
Міський голова                           
В.Онуфрієнко

 

Читайте також

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітають всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного т...

17 жовтня виповнюється 25 років від дня створення державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завдяки роботі професійного колективу енергокомпанії атомні електростанції...