AA

Оголошення

В зв’язку з відзначенням 23.05.2020 року 45 річчя м. Южноукраїнська, Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради здійснює прийом клопотань від трудових колективів підприємств, установ, організацій незалежно від їх адміністративного підпорядкування та форм власності, громадських організацій, політичних партій, органів місцевого самоврядування, зборів громадян за місцем проживання про присвоєння Звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська».

Звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська» є свідченням визнання територіальною громадою міста визначних особистих заслуг перед громадою міста Южноукраїнська у вирішенні питань його соціально-економічного розвитку.

Це звання є відзнакою: вагомих особистих досягнень у розвитку промисловості, підприємництва, науки, освіти, культури та спорту, охорони здоров'я, будівництва та житлово-комунального господарства тощо; визначної доброчинної та громадської діяльності, зміцнення міжнародного авторитету міста Южноукраїнська.

Перелік документів необхідних для подання, зазначені в Положенні про звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська» затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 30.05.2013 року № 925

Прийом клопотань проводиться

до 20.02.2020 року

за адресою: вул. Дружби Народів, 48 каб.16.

 

Читайте також

До відома мешканців міста!

Відділ ведення Державного реєстру виборців

18 травня 2020 року відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого ЦВК своє...

Шановні мешканці міста!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

За рекомендацією міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації прир...

До уваги мешканців міста!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Через технічні причини 20-21 червня 2020 року можливі перебої в роботі офіційного сайту міста...

Інформаційні листи щодо підготовки теплових господарств та джерел енергії до роботи в опалювальний період 2020-2021 років

Управління Держінспекції енергетичного нагляду України в Миколаївській області

Інформаційний лист щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період З мето...