AA

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

Сьогодні другого вересня у всіх закладах міста пролунав шкільний дзвінок. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.  Особливим  і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.  Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!  Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. Для когось –  черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед  здобувачами освіти нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, попереду на нас чекає велика робота, покладаємося на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння, батьків – гордістю за своїх дітей. Віримо, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою. Від усієї душі бажаємо вам злагоди, добра, натхнення задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2019-2020 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

 

 

Читайте також

Кіно, що наближає перемогу...

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

05.11.2019 року працівники управління освіти на чолі з начальником управління, педагогічні працівник...

Добро твориться просто...

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

  Живи, добро звершай!  Та нагород за це не вимагай. Хай оживає істина стара:...

Поспішаймо робити добро!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість бути добрим З метою виховання доброти...

Вшановуємо наших героїв

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Тільки той народ, який вшановує своїх героїв, може стати великим.  К. Рокосовський 10 жов...

Нове життя

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

9 жовтня, теплого осіннього дня, на стадіоні ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни було людно. Після 15...