AA

Запрошуємо до співпраці!

З метою вивчення громадської думки в напрямку збереження довкілля, вирішення екологічних проблем на його території та систематичного обміну інформацією просимо долучитись до ініціативи управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин щодо співпраці с громадськими організаціями та населенням міста Южноукраїнськ в сфері охорони навколишнього середовища.

Всіх небайдужих мешканців міста просимо надавати свої пропозиції щодо вирішення місцевих проблем довкілля, які на Вашу думку можливо реалізувати на території міста Южноукраїнська. Надані Вами матеріали будуть розглянуті на «Круглому столі» до якого залучатимуться представники всіх охочих природоохоронних громадських організацій нашого міста та громадяни.

Інформацію надсилайте на адресу управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради: бул. Цвіточний, 9 каб.3,5, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл. або на електронну адресу: ecozem2016@ukr.net.

 

 

Читайте також

Природне багатство – наше надбання – Регіональний ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя»

Управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин ЮМР

Регіональний ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя» охоплює річкову долину Південно...

Увага! Обробка від кліщів!

Управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин ЮМР

У зв’язку із проведенням хімічної обробки зелених насаджень на території міста від кліщів прос...

Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт щодо виготовлення техдокументації з нормативної грошової оцінки земель

Управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин ЮМР

Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт щодо виготовлення технічної документаці...