AA

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАПЛАНОВОЇ 39 СЕСІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

07 червня 2018 року відбулося засідання  позапланової 39 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання, на якій розглянуто 5 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 32 депутата Южноукраїнської міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств міста, ЗМІ, голови ОСББ та  мешканці міста.

Міською радою  в результаті таємного голосування прийнято рішення про дострокове припинення повноважень Южноукраїнського міського голови Пароконного В.К., згідно абз.1 ч. 2 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яке набуває чинності з моменту прийняття.

Депутати доручили  секретарю Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Людмилі Петрівні здійснювати повноваження Южноукраїнського міського голови з моменту дострокового припинення повноважень міського голови Пароконного В.К. і до початку повноважень міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до законодавства України.

Депутатами міської ради  прийнято рішення про затвердження Статуту комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» у новій редакції.

Депутати прийняли рішення про відмову в  ініціюванні процедури банкрутства приватного підприємства «Сервіспівденбуд».

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання  39 сесії від 07.06.2018.

Читайте також