AA

24 березня відзначається Всеукраїнський  день боротьби із захворюванням на туберкульоз

24 березня відзначається Всеукраїнський  день боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завжди приділяє велику увагу інформаційно - просвітницькій роботі щодо профілактики соціально - небезпечних хвороб. Так, з 19 по 23 березня, спеціалістами центру було проведено ряд заходів присвячених цій події, головною метою яких було привернення уваги  мешканців міста до проблем поширення захворювання на туберкульоз, інформування населення щодо шляхів профілактики та  лікування.

19 березня,  директор центру взяла участь в  засіданні координаційної ради з питань охорони здоров'я, де  озвучила  інформацію про профілактично - роз’яснювальну роботу яка проводиться  фахівцями ЮМЦСССДМ.

20 березня, в Арбузинському міськрайонному відділі з питань пробації, фахівцем із соціальної роботи Жулею Сніжаною  була проведена лекція та обговорення   відеоролику для осіб, які мають проблеми з законом. Увагу клієнтів цієї категорії осіб, Сніжана Сергіївна   зосередила на  тому, що здоров’я людини, це   результат   способу життя, тож необхідно дбати про його зміцнення  і  відмовитися від  шкідливих  звичок. 

21 березня, в   Южноукраїнському  професійному  ліцеї  з учнями було проведено заняття - тренінг з переглядом тематичного фільму «Знай, стережись, не бійся!». Закріпити свої знання  35 юнаків   змогли взявши участь в  підсумковому анкетуванні .   

Фахівці центру провели профілактичну роботу також і в дитячих будинках сімейного типу, в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. З батьками та вихованцями проведено анкетування, бесіда та прокоментовано надану акцидентну продукцію стосовно захворювання.

22 березня, вже традиційно, у приміщені ЮМЦСССДМ відбулось заняття Школи відповідального батьківства. Психолог Лідія Лемещук розповіла про особливості перебігу туберкульозу, шляхи його розповсюдження та надала відповіді на запитання, які виникли у слухачів в ході заняття. Наостанок ,учасники заняття ,виробили для себе власні  правила безпечної поведінки й шляхи запобігання хворобам.   

Упродовж тижня,  під час відвідувань за місцем проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах було проведено 23 індивідуальних консультації  щодо вчасного проходження  флюробстеження  та ведення здорового способу життя.

Нагадуємо, що кожна людина повинна усвідомити всю небезпеку захворюваності на туберкульоз, відповідально віднестись до свого здоров'я та здоров'я оточуючих. Не зволікайте, вчасно звертайтесь до лікарів та проходьте флюорографічне обстеження.  

 

 

Читайте також

16 днів проти насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 З тих пір, коли людині спало на думку нехтувати життям і здоров’ям іншого, вона старанно...

Результати міського фотоконкурсу для дітей з функціональними обмеженнями «Зупинись мить ти чарівна»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Южноукраїнським міським центром соціальних служб...

Про проведення експрес-тестування на ВІЛ для мешканців міста до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/Снідом

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

На території Южноукраїнського міського центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молод...

До уваги мешканців міста!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що з...

Проведені заходи в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Упродовж жовтня місяця, в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, фахівцям...

До уваги батьків!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

  З початком нового навчального року розпочали проведення програми занять «Школа...