Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 22 квітня - Всесвітній День Землі
AA

22 квітня - Всесвітній День Землі

Щорічно 22 квітня увесь світ відзначає Міжнародний День Землі – свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Незважаючи на те, що наразі в нашій країні запроваджено військовий стан та ідуть військові дії, зараз нам, як ніколи, необхідно пам’ятати, що природа потребує такого ж, а подекуди – і більшого захисту, ніж у мирні часи.

Тема Дня Землі 2022 – «Інвестуємо в нашу планету». Цей заклик спонукає нас активніше боротися з глобальними змінами клімату, впроваджувати кліматично нейтральні технології і рішення, створити «зелену» економіку, гідну нового тисячоліття, яка оздоровить нашу планету, збереже життя на Землі та надасть усім нам рівні нові можливості.

У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру. Це -  заклик до всіх людей на Землі - відчути всепланетну спільність, докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси і багатства нашого спільного дому.

Нехай Всесвітній День Землі для нас стане символом спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів, закликом до дій в ім’я збереження миру і життя на Землі!

Читайте також

Про плату за землю

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

До уваги землекористувачів земельних ділянок комунальної власності! В умовах військового стану ко...

На території громади встановлено інформаційний попереджувальний банер та таблички щодо заборони викидання сміття

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Під керівництвом заступника міського голови Южноукраїнська Сергія Горностая, відділом екології, охор...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.11.2022

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Станом на 08 листопада 2022 року потужність дози на території Южноукраїнської міської т...