Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 19 червня - День батька в Україні
AA

19 червня - День батька в Україні

Тато – важлива людина у житті кожного. Любов батька – виняткова, вона не схожа на любов матерів, в ній мало слів. Але вона неоціненна.

Понад 40 країн світу щорічно вшановують чоловіка-батька. У третю неділю червня щорічно це свято і для українських татусів.

Для  усіх дітей незалежно від віку  - це можливість приділити особливу увагу своїм батькам і провести з ними якнайбільше часу,  якщо є така можливість чи згадати тих батьків –кого немає поруч. 

Кожному батькові   приємно почути привітання в цей день.  Тож, знайдіть час на важливі слова, щоб сказати такі прості й водночас важливі слова «Тату, я тебе люблю!»    Южноукраїнський міський центр соціальних служб вітає всіх татусів зі святом. Бажаємо   мудрості, здоров’я козацького, безмежного щастя, фінансового благополуччя, поваги і любові від ваших рідних!

На соц. сторінку Южноукраїнського міського центру соціальних служб у Фейсбуці @SUCenter2012 в коментарях додавайте спільні фото з татусями, вірші, приказки  про татусів.

 

Читайте також

Южноукраїнська міська територіальна громада долучена до проєкту Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнська міська територіальна громада за результатами відбору з понад  150 громад України...

Заходи запобігання булінгу

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Булінг (англ. bully — залякувати, цькувати, задирати), визначається, як утиск, цькування, диск...

Лекція для безробітних осіб, які перебувають на обліку,Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

18 жовтня людство відзначає Європейський день боротьби з  торгівлею людьми, метою якого є висві...

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я. Тема 2023 року, встановлена Всесвітнім фондом психічного здоров'я, – "Психічне здоров'я – універсальне право людини".

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Психічне (ментальне) здоров'я – це стан психічного благополуччя, яке дозволяє людям с...