Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося засідання міського координаційного центру з питань надання допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції та їх сім′ям
AA

Відбулося засідання міського координаційного центру з питань надання допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції та їх сім′ям

 Засідання міського координаційного центру 

з питань надання допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції та їх сім'ям.

                19 серпня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання міського координаційного центру з питань надання допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції, їх сім'ям.

На засіданні розглянутий стан виконання попередніх доручень, а також повідомлено, що до міської комплексної програми «Турбота» будуть внесені зміни та доповнення з приводу можливості виділення коштів з міського бюджету для надання пільг для сплати комунальних послуг сім’ям військовослужбовців, які приймають участь у АТО. У тому числі діти військовослужбовців, які приймають участь в АТО будуть безоплатно харчуватися в школах та дитячих садках.

За кошти зібрані благодійним фондом «Мирне небо» придбано пластини та чохли для бронежилетів, бронекаски, та інше військове спорядження.

Найближчим часом будуть встановлені скриньки в церквах, підприємствах торгівлі, об’єктах сфери обслуговування, аптеках, об’єктах ресторанного господарства, банківських установах, відділеннях зв’язку, спортивних, культурно-розважальних закладах  для збору коштів для надання допомоги військовим.

На засіданні координаційного центру вирішили й надалі продовжувати роботу з надання допомоги військовослужбовцям, які приймають участь у АТО із залученням підприємств, установ, організацій всіх рівнів, громадських організацій, благодійних фондів та депутатів обласної та міської рад.

Читайте також

Захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Захід, приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, відбувся 1 грудня 2023 року у відділенні...

Прощання з Героєм

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

04 грудня о 10:00 на площі біля Палацу культури «Енергетик» відбудеться прощання із заги...

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...