Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбувся тиждень українського мультфільму "Чарівний світ»
AA

Відбувся тиждень українського мультфільму "Чарівний світ»

 До Дня українського кіно за сприяння управління освіти Южноукраїнської міської ради в приміщенні музейного комплексу  «Козацької слави та військової техніки» з 11 до 13 вересня відбувся тиждень вітчизняної анімації - українського мультфільму "Чарівний світ» для учнів 3-іх та 4-их  класів загальноосвітніх шкіл міста.

До уваги маленьких глядачів було представлено низку українських мультфільмів, що відзначено на всесоюзних та міжнародних фестивалях, що заслужено вписані в історію українського анімаційного кіно. Серед них: «Пригоди  Перця» (1960 р.) І. Лазарчука,  «Як жінки чоловіків продавали» (1972 р), «Капітошка»(1980 р.) Н. Гузевої., «Як козаки куліш варили»(1967 р) В. Дахна та ін.

Такий захід проведено не вперше в музейному комплексі – минулого року найвидатніші стрічки українського кінематографу мали нагоду переглянути учні старшої школи. Сподіваємося, що знайомство з вітчизняним кіномистецтвом стане доброю традицією для южноукраїнців.  

 

Читайте також

Інформація про надходження та використання бюджетних коштів Южноукраїнської міської територіальної громади за період з 05.07.2024 по 11.07.2024 року

Фінансове управління Южноукраїнської міської ради

За відповідний період до бюджету громади  надійшло доходів в сумі  36 836,7 тис. грн., із...

Южноукраїнська міська бібліотека. Інформаційна година «Шляхами Української державності»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

До Дня Української Державності Южноукраїнська  міська бібліотека провела для користувачів інфор...

Відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення  інтернет зв’язком студентів та абітурієнтів у часи відключення електропостачання

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...